Zavolejte nám: +420 776 686 487
E-mail: info@chorvatskafirma.cz

Nemovitosti

Nákup chorvatských nemovitostí

Chorvatsko je jedinečné nejen přírodní krásou, příznivým celoročním klimatem a délkou pobřeží (spolu s ostrovy má přes 6.000 km pobřeží), ale také svou geografickou polohou, která ho dělá snadno přístupným automobilem prakticky z celé Evropy.

Chorvaté vyšli vstříc této poptávce stavbou stovek kilometrů dálnic nejvyšší třídy, kterými se lze dostat do jakéhokoliv bodu na pobřeží během několika hodin. Krom toho je Chorvatsko státem mimořádně bezpečným a kriminalita se v pobřežním pásmu počítá v promilích.

Od vstupu do EU v červenci 2013 se Chorvatsko stává víc a víc atraktivním pro nákup nemovitostí. Tradiční hosté, jako jsou Němci, Britové nebo Švýcaři, se začínají masově do Chorvatska vracet a investovat právě do nemovitostí. Za poslední tři roky zaznamenali přímé investice do nákupu nemovitostí nárůst přes 500% ve srovnání s dobou před vstupem do EU.

Jsme pro Vás schopni obstarat nákup nemovitosti, kterou si sami vyberete, ale také Vám najít nemovitost podle Vašeho gusta.

Navíc máme v různých částech Chorvatska možnost zprostředkovat nákup pozemku s vyřízeným stavebním povolením, kde je jenom nutné dokončit stavbu (atraktivita této opce je především ve faktu, že je pro cizince mimořádně náročné získat stavební povolení s ohledem na složitost řízení). Pokud se rozhodnete koupit pozemek a s naší pomoci vyřídit stavební povolení, můžete počítat s dobou asi 6 měsíců až 1 rok nutnou k získání uvedeného.

Jelikož je nákup hotového objektu spojen s placením vysoké marže prodejci (jakýkoliv objekt v blízkosti moře je zdrojem každoročních příjmů a toho jsou si prodejci samozřejmě vědomi), nejlepším řešením je právě buď v nákupu pozemku a následujícím vyřízení stavebního povolení, nebo v nákupu pozemku s už vyřízeným stavebním povolením. V obou případech máte možnost angažovat buď domácí stavební firmu anebo dokonce stavební firmu z ČR nebo z jakéhokoliv států EU. Naše společnost má v současné době k dispozici několik zajímavých nabídek, které vám v případě zájmu rádi předložíme.

Můžeme Vám pomoci?

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat e-mailem či telefonicky,
rádi vám podáme více informací.

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat...
  • Tel: +420 776 686 487
  • E-mail: info@chorvatskafirma.cz
  • Adresa: Lannova 2061/8, Praha 1
  • Kontaktní formulář
© 2022 Chorvatská firma - podnikání v Chorvatsku, FIRMENGRÜNDUNG s.r.o., IČ: 02067579